
Паркінг ToyCloud з ліфтом і машинками 1801A-12
- В наявності
- Код: 1801A-12
3 136,63 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паркінг — найкращий подарунок для дитини від 3 років сучасні діти 2 року то добре розбираються, як гратися з цим паркінгом. Паркінг розвиває логічне та просторове мислення, уяву, моторику рук.
Характеристика:
- 5 поверхів
- машинка 7,5 см, 4 шт.
- ліфт
- у зібраному вигляді — 84 х 78 х 69 см
Іграшка виготовлена з міцного пластику.
Вік 3
Розмір упаковки: 48 х 15 х 60 см
Паковання коробка.
Характеристика:
- 5 поверхів
- машинка 7,5 см, 4 шт.
- ліфт
- у зібраному вигляді — 84 х 78 х 69 см
Іграшка виготовлена з міцного пластику.
Вік 3
Розмір упаковки: 48 х 15 х 60 см
Паковання коробка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 780 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 690 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 840 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 150 мм |
| Довжина упаковки | 480 мм |
| Висота упаковки | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1801A-12 |
| Тип пакування | Коробка |
| Підлога | Для хлопчиків, для дівчат |
- Ціна: 3 136,63 ₴









