
Надувний матрац Intex Русалонька (180x79 см) 58788
- В наявності
- Код: 58788
503,21 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний і яскравий надувний матрац "Руалка".
Характеристики:
- Розмір 180 x 79 см.
- Вага — 3 кг.
- Матеріал — вініл.
- Максимальне навантаження — 100 кг.
- Одномісний.
- З ремкомплектом.
Особливості:
- Матрац у формі хвоста русалоким переливається райдужним градієнтом.
- Матрац добре утримується на воді.
Габарити паковання 10.5 x 30 x 30 см
Для дітей від 8 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Комплектація насосом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 790 мм |
| Комплектація | |
| Подушка-підголівник | Ні |
| Ремонтний комплект | Так |
| Латка-самоклейка | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Сумка для зберігання і транспортування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Вініл |
| Висота упаковки (див) | 10,5 |
| Довжина упаковки (див) | 30 |
| Артикул | 58788 |
| Тип пакування | Коробка |
| Вікова група | 9, 8, 10, 11, 12 |
| Ширина упаковки (див) | 30 |
| Висота | 18 |
| Підлога | Для дівчаток |
| Країна | Китай |
| Кількість місць | 1 |
- Ціна: 503,21 ₴







