
Прогулянкова коляска Joy "Elegans" Мінні Маус A-12295
- В наявності
- Код: A-12295
4 532,27 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прогулянкова коляска JOY Elegans — це легкий, компактний у складеному вигляді прогулянковий візок, який прекрасно підійде для подорожей із малюком. Швидко та компактно складається за допомогою складного механізму на батьківській ручці.
Характеристики:
• спинка регулюється за допомогою ремінцевої системи, плавно аж до повністю горизонтального положення;
• легко складається, займає мало місця, зручний для транспортування;
• міцна алюмінієва рама;
• зручний, компактний механізм складання;
• телескопічна ручка для транспортування: можна перевозити як валізу;
• розмір передніх коліс: 5,5” поворотні, знімні, матеріал EVA;
• розмір задніх коліс: 6,5", знімний, матеріал EVA;
• глибокий капюшон із додатковим відділенням на змійці та козирком;
• оглядове віконце із сітки на капюшоні;
• 5-точкові ремені безпеки;
• гальмівна система на задніх колесах;
• м'яка підвіска: амортизатори на передніх і задніх колесах;
• жорсткий бампер, оббитий шкірозамінником;
• місткий кошик для покупок;
• оббивка батьківської ручки зі шкірозамінника;
розмір спального місця: 76 х 32 см.
У комплекті:
футкавер (чохол на ноги);
підсклянник.
Вага: 6,9 кг
Вага з коробкою: 8,1 кг
Характеристики:
• спинка регулюється за допомогою ремінцевої системи, плавно аж до повністю горизонтального положення;
• легко складається, займає мало місця, зручний для транспортування;
• міцна алюмінієва рама;
• зручний, компактний механізм складання;
• телескопічна ручка для транспортування: можна перевозити як валізу;
• розмір передніх коліс: 5,5” поворотні, знімні, матеріал EVA;
• розмір задніх коліс: 6,5", знімний, матеріал EVA;
• глибокий капюшон із додатковим відділенням на змійці та козирком;
• оглядове віконце із сітки на капюшоні;
• 5-точкові ремені безпеки;
• гальмівна система на задніх колесах;
• м'яка підвіска: амортизатори на передніх і задніх колесах;
• жорсткий бампер, оббитий шкірозамінником;
• місткий кошик для покупок;
• оббивка батьківської ручки зі шкірозамінника;
розмір спального місця: 76 х 32 см.
У комплекті:
футкавер (чохол на ноги);
підсклянник.
Вага: 6,9 кг
Вага з коробкою: 8,1 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Тип коляски | Прогулянкова |
| Кількість блоків | 1 (Для однієї дитини) |
| Колір | Чорний |
| Механізм складання | Книжка |
| Кількість точок опори | Чотири точки |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Тип передніх коліс | Одинарні |
| Тип задніх коліс | Одинарні |
| Матеріал коліс | EVA |
| Поворотні передні колеса/колесо | Так |
| Система амортизації | Пружини |
| Тип ременів безпеки | 5-ти точкові |
| Комплектація коляски | Чохол-накидка на ніжки, Підсклянник, Піддашок, Кошик для покупок |
| Стан | Новий |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Ширина | 48 см |
| Довжина | 100 см |
| Висота | 85 см |
| Вага | 6.9 кг |
| Довжина спального місця | 76 см |
| Ширина спального місця | 32 см |
| Діаметр передніх коліс | 5.5 см |
| Діаметр задніх коліс | 6.5 см |
| Розмір коляски в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 23 см |
| Довжина у складеному вигляді | 50 см |
| Висота в складеному вигляді | 60 см |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання висоти ручки | Так |
| Захист від випадкового складання | Ні |
| Гальмівна система коляски | Заднє стоянкове гальмо |
| Регульована підніжка | Ні |
| Два положення блоків на рамі | Ні |
| Горизонтальне положення спинки | Так |
| Світловідбивачі | Немає |
| Матеріал дна | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 118552 |
| Паковання | Коробка |
| Ціна | 3489.12 |
| Ширина паковання | 23.50 |
| Валюта | UAH |
| Одиниця_вимірювання | шт. |
- Ціна: 4 532,27 ₴









