
Гойдалка підлогова "Алінка" синя (130 см) 204884
- В наявності
- Код: 204884
2 763,81 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Гойдалка підлогові ідеально підходить як для дому, так і для вулиці, обладнана міцним залізним каркасом і м'яким сидінням.
Гойдалка компактна в складеному положенні, а спеціальний механізм дає змогу практично одним рухом скласти та розкласти її. Обмежувач і спеціальний механізм оберігають від мимовільного збирання.
Спинка гойдалки регулюється в нахилі від 90 до 45 градусів.
Також гойдалка обладнана огорожею безпеки та м'якими ручками.
Розрахована на вагу до 20 кг.
У розкладеному вигляді від ніжки до ніжки 110 см, від сидіння до верхньої точки гойдалки 70 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип гойдалки | Каркасні (підлогові) гойдалки |
| Вікова група | Від 6-ти місяців |
| Матеріал каркасу | пластик, Алюміній |
| Матеріал сидіння і спинки | Текстиль |
| Особливості | Регульована спинка |
| Колір | Синій |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Можливість блокування сидіння | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Захист від випадкового складання | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Гойдалка |
| Розміри | |
| Висота | 70 см |
| Довжина | 110 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 93872 |
| Паковання | Пакет |
| Ціна | 2046.80 |
| Ширина паковання | 65.00 |
| Валюта | UAH |
| Одиниця_вимірювання | шт. |
- Ціна: 2 763,81 ₴
