
Планер на пульті ToyCloud літає, плаває, світло X320
- В наявності
- Код: X320
1 801,70 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Літак-амфібія на радіокеруванні
Напрямок контролюється двома двигунами, без додатково рухомих частин. Завдяки потужним двигунам модель легко злітає із землі. Фюзеляж виготовлений із міцного та пружного пінопласту EPP. Літаком легко керувати, навіть якщо ви ніколи раніше не літали на моделях.
Вік: 14+
У комплекті:
- пульт керування
- USB-кабель
- додаткові лопаті
- 12 LED лампочек
- інструкція
Функції
- летить вперед, вліво, вправо
- пливе вперед, вліво, вправо
- світло
Вага: 52г
Частота: 2.4Ghz
Час заряджання: 60-80 хвилин
Час польоту: 15-20 хвилин
Радіус керування: 300 метрів
Паковання: коробка
Напрямок контролюється двома двигунами, без додатково рухомих частин. Завдяки потужним двигунам модель легко злітає із землі. Фюзеляж виготовлений із міцного та пружного пінопласту EPP. Літаком легко керувати, навіть якщо ви ніколи раніше не літали на моделях.
Вік: 14+
У комплекті:
- пульт керування
- USB-кабель
- додаткові лопаті
- 12 LED лампочек
- інструкція
Функції
- летить вперед, вліво, вправо
- пливе вперед, вліво, вправо
- світло
Вага: 52г
Частота: 2.4Ghz
Час заряджання: 60-80 хвилин
Час польоту: 15-20 хвилин
Радіус керування: 300 метрів
Паковання: коробка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Літак |
| Вікова група | Від 11 до 14 років |
| Колір корпусу | Синій |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 300 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | Так |
| Характеристики акумулятора | |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Висота | 95 мм |
| Вага | 52 г |
| Додаткові характеристики | |
| Світловий сигнал | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | X320 |
- Ціна: 1 801,70 ₴







