-17%

Екскаватор на пульті Yigong Toys звук, світло BC1049
- В наявності
- Код: BC1049
994,10 ₴
829,05 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будь-який маленький будівельник буде в захваті від цієї чудової ігрової техніки.
Цей екскаватор рухається за допомогою батареї, що робить його готовим до роботи в будь-який момент. А завдяки світлу та звуковим ефектам гра стає ще захопливішою та реалістичнішою.
Іграшковий екскаватор має зручне керування за допомогою пульта. Дитина може легко керувати рухом екскаватора, вивчаючи основи керування й розвиваючи моторні навички.
Працює від 2 батарейок типу АА (не входить до комплекту).
Функціонал:
- світлові/звукові ефекти;
- повертається кран;
- відчиняються двері, крутиться вежа.
Паковання — коробка.
Розмір іграшки: 14*17*10 см.
Розмір упаковки: 30,7*14,6*12,5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Ширина | 17 см |
| Довжина | 14 см |
| Висота | 10 см |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 30.7 мм |
| Ширина упакування | 14.6 мм |
| Висота упаковки | 12.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BC1049 |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Екскаватор |
| Колір корпусу | Жовтогарячий |
- Ціна: 829,05 ₴









