
Швидка допомога Wenyi 1:16 зі звуком і світлом WY590e
- В наявності
- Код: WY590e
476,86 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Машинка інерційна звукова "Швидка допомога" — це зменшена копія спецтехніки.
Характеристики:
- Масштаб – 1:16.
- Розмір машини: 22-10-12 см
- Обладнана інерційним механізмом,
- Звукові та світлові ефекти.
- Відтворює звуки машини, сигналу, а також сирени спецтехніки.
- Під час руху світяться фари.
- Відчиняються дверцята передні та задні.
- Працює машинка від 3 батарейок "AG13" (входять до комплекту).
- 4 функціональні кнопки активують тематичні звуки, властиві цій техніці.
- висувні ноші;
Для дітей від 3 років.
Розмір упаковки: 27-12-16 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wenyi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Швидка допомога |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Висота | 120 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WY590e |
- Ціна: 476,86 ₴









