
М'яка музична іграшка Kids Hits Танцюючий Жираф в окулярах KH37-001
- В наявності
- Код: KH37-001
829,41 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'яка музична іграшка Kids Hits Танцюючий жираф в окулярах.
- Іграшка програє 12 популярних мелодій, що робить гру різноманітною та захопливою для дітей.
- За допомогою кнопки можна перемикати між 6 кумедними фразами українською мовою, під час яких жираф у окулярах весело танцює, співає і дає дітям позитивний настрій.
- Іграшка має світлофорні ефекти.
- Розміри іграшки становлять 11х34х14 см.
- Виготовлено з м'якого тактильного матеріалу яскравого кольору.
- Для роботи іграшки потрібні 3 батарейки типу АА.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kids Hits |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Плюш |
| Колір | Помаранчевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Відтворення звуків/фраз людей, Рухома, Мелодії, Звукові ефекти |
| Мови | Український |
| Ширина | 11 см |
| Довжина | 14 см |
| Висота | 34 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Функція автоматичного відключення | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 140 мм |
| Ширина упакування | 110 мм |
| Висота упаковки | 340 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KH37-001 |
- Ціна: 829,41 ₴







