
Набір інструментів Orion "Маленький механік" у сакважі 921
- В наявності
- Код: 921
447,33 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір інструментів Orion "Маленький механік" 921 містить усе необхідне для домашньої майстерні.
Комплектація
- Тиски.
- Дриль.
- Ручка до дриля.
- Свердло.
- Слюсарний молоток.
- Плоскогубці.
- Ножівка.
- Ключ гайковий.
- Викрутка.
- Вимірювальна лінійка.
- 3 куточки.
- 3 великі планки.
- 3 малі планки.
- 8 гайок.
- 8 гвинтів.
- Пластиковий кейс.
- Лоток-вкладыш.
Особливості:
- Набір інструментів постачається в зручному пластиковому кейсі на клямках.
- У кейсі є лоток-вкладиш із секціями для приладдя.
- Для роботи з тисками їх потрібно закріпити на кришці закритої валізи за допомогою гвинта та гайки.
- Дриль під час натискання на кнопку дзижчить.
- Всі елементи набору виготовлені з міцного пластику, безпечного для дітей.
Характеристики:
- Матеріал: пластик.
- Паковання: сітка.
- Розміри упакування: 32x18x14,5 см.
- Вага: 797 г.
Для дітей від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Orion |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір інструментів |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 145 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 797 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 921 |
- Ціна: 447,33 ₴




