
Конструктор-кубики M-Toys Теремок великий, 31 дет. 08082
- В наявності
- Код: 08082
540,96 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор "Теремок" великий — пластмасовий конструктор із різних за формою та кольором деталей, з яких можна будувати вежі та конструкції. Ось де є можливість розігратися фантазії. В ігровій формі Ви з дитиною вивчіть кольори, форми, удосконалюєте координацію рухів. І просто весело та з користю проведете вільний час!
Набір із 24 яскравих і барвистих деталей різних форм і розмірів. З них можна будувати замок і різні споруди. Деталі дуже легкі та м'які.
Розмір упаковки: 41 x 51 x 6,5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mtoys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тематика | Абстракція |
| Кількість деталей | 31 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 410 мм |
| Ширина упакування | 510 мм |
| Висота упаковки | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 08082 |
- Ціна: 540,96 ₴



