
Надувний басейн Intex Мандарин, 600 л 57181
- В наявності
- Код: 57181
1 156,81 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскравий надувний оранжевий басейн "Мандарин" прямокутної форми.
Характеристики:
- Об'єм — 600 л,
- Розміри виробу — 229х147х46 см,
- Колір оранжевий.
- Форма — прямокутна.
- Вага — 4,15 кг,
- Матеріал — вініл
- Товщина матеріалу — 0,33 мм,
- 2 надувні камери з подвійним клапаном,
- Камера для зливання води.
- Рнмкомплект.
- З ненадувним дном, відкритий.
- Тип підключення: без виходів для під'єднання фільтр-насоса
- Насос купується окремо.
Для дітей від 6 років
Розмір коробки: 31 х 10 х 36 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Помаранчевий |
| Об`єм | 600 л |
| Довжина | 229 см |
| Ширина | 147 см |
| Висота | 46 см |
| Вага | 4.2 кг |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Ненадувне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 57181 |
- Ціна: 1 156,81 ₴









