
Набір для ліплення Danko Toys "Multi Table" MTB-01-01/MTB-01-01U
- В наявності
- Код: MTB-01-01/MTB-01-01U
1 087,71 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект містить:
- стіл — 1 шт.
- тісто для ліплення в брикетах — 36 шт.
- тісто для ліплення в баночках — 4 шт.
- лизун у баночці — 2 шт.
- формочки — 10 шт.
- повітряний пластилін «Air Clay FLUORIC» — 5 шт.
- кульковий пластилін «Bubble Clay FLUORIC» — 5 шт.
- кінетичний пісок — 400 г
- стеки — 3 шт.
- екструдер — 1 шт.
- насадка для екструдера — 2 шт.
- штамп — 4 шт.
- валик-калка — 1 шт.
- вафельниця — 1 шт.
- інструкція — 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для ліплення |
| Тип пластиліну/маси для ліплення | Кульковий пластилін |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Різні кольори |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 52.2 см |
| Ширина | 39 см |
| Висота | 11 см |
| Вага | 1900 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MTB-01-01/MTB-01-01U |
- Ціна: 1 087,71 ₴









