
Набір машинок ToyCloud персонажі Robocar Poly 3758
- В наявності
- Код: 3758
688,80 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ight="1024" src="https://plushevotoys.com.ua/img/cms/New%20folder/%D0%9D%D0%B0%D0%B1%D0%BE%D1%80%20%D0%BC%D0%B0%D1%88%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%BA%20%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D1%80%20%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B8%203758%20%D0%91%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%80.png" width="1536">
Ігровий набір конструктор із викруткою від Robocar Poly являє собою захопливий комплект із героями-машинками.
Особливості:
- До набору входять 4 машини, кожна з яких виготовлена як один із героїв популярного дитячого мультфільму "Robocar Poly" — Полі, Ембер, Рой, Хеллі.
- Розмір кожного героя 10 х 7 х 10 см.
- Машинки обладнані рухомими частинами.
- Деталі машинок можна розкручувати та збирати заново, завдяки чому дитина отримує можливість не тільки грати з готовими машинками, а й брати участь самостійно в їх створенні та модифікації.
- До комплекту входить пластикова викрутка зі змінними насадками.
Для дітей від 3 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір машинок |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 100 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Персонажі | Robocar Poli |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Не інерційна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3758 |
- Ціна: 688,80 ₴





