
Іграшка намет арт. 1239 "Будиночок" , розмір 103*90*110см , у сумці 35*4*35 см
- В наявності
- Код: 1239
842,98 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка намет арт. 1239 "Будиночок" , розмір 103*90*110см , у сумці 35*4*35 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Намет |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 103 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Висота | 110 мм |
| Вага | 1 кг |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1239 |
- Ціна: 842,98 ₴



