
Касовий апарат зі сканером та продуктами Веселий шопінг Beibe Good світло та звук 24 предмети з аксесуарами
- В наявності
- Код: 888N
1 087,74 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір каси Веселий шопінг Happy Shopping дарує дитині можливість відчути себе продавцем або покупцем, створюючи захопливу сюжетно-рольову гру.
Функціональна каса зі світловими та звуковими ефектами робить процес гри реалістичнішим, а різні аксесуари допомагають відтворити атмосферу справжнього мінімаркету.
Іграшка сприяє розвитку уяви моторики координації та комунікативних навичок.
Характеристики дитячої каси 888N
- Тип товару: набір магазина
- Особливості: звукові ефекти світлові ефекти
- Електроживлення: 3 х AA (не входять до комплекту)
- Розмір упаковки: 38х19х20 см
- Розмір іграшки: 20х12х14 см
- Вік від 3 років
Комплектація касового апарату зі сканером
- Каса зі сканером
- Іграшкові гроші картка та монети
- Кошик
- Набір іграшкових продуктів
- Коробка
Особливості ігрового набору Каса з аксесуарами
- У касу вбудований модуль, що функціонує, — натискаючи на цифри, можна побачити їх зображення на електронному дисплеї. Завдяки цьому дитина навчиться математичним базовим знанням підрахунку.
- У касі є комірка, що відкривається, у ній можна зберігати гроші.
- Всі елементи виготовлені з безпечних, міцних матеріалів.
- Компактний розмір, зручний для зберігання й перенесення.
- Розвиток: уява, моторика, координація, комунікативні навички.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Магазин, супермаркет |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 24 |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Висота | 140 мм |
- Ціна: 1 087,74 ₴








