
Машинка инерционная АВТОПРОМ "Porsche 911 Carrera S" серая 1:32 двери открываются со светом и звуком 68374
- В наявності
- Код: 68374
461,46 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зустрічайте новинку Автопром в оригінальній серії "CLASSIC"!
Ця металева машинка Porsche 911 Carrera S передає динаміку та впізнаваний стиль легендарної моделі! Вона стане яскравим доповненням до колекції чи улюбленою іграшкою для захопливих ігор.
Комплектація:
• Машинка.
• Батарейки 3шт типу AG13.
Інтерактив:
• Відкриваються капот, багажник та двері — активуються світлові ефекти та звуки автомобіля.
• Притисни зверху на машинку — спрацьовують світлові ефекти та звуки дрифту.
Особливості:
• Масштаб машинки 1:32 – зручний розмір, який підходить як для ігор у приміщенні, так і на вулиці.
• Ліцензійний дизайн Porsche 911 Carrera S — точна копія деталей оригінального автомобіля.
• 2 варіанти — різні кольори, обирай свій улюблений!
• Інерційний механізм — машинка рухається вперед після відштовхування.
• Металевий корпус і гумове покриття коліс забезпечують довговічність і комфортність руху.
Розвиток: дрібна моторика, уява, координація рухів, інтерес до техніки, а також сприяє розвитку соціальних навичок під час колективних ігор.
Упаковка: коробка.
Розміри:
Розміри упаковки: 18х9х8 см.
Розміри іграшки: 14х5х4 см.
Ця металева машинка Porsche 911 Carrera S передає динаміку та впізнаваний стиль легендарної моделі! Вона стане яскравим доповненням до колекції чи улюбленою іграшкою для захопливих ігор.
Комплектація:
• Машинка.
• Батарейки 3шт типу AG13.
Інтерактив:
• Відкриваються капот, багажник та двері — активуються світлові ефекти та звуки автомобіля.
• Притисни зверху на машинку — спрацьовують світлові ефекти та звуки дрифту.
Особливості:
• Масштаб машинки 1:32 – зручний розмір, який підходить як для ігор у приміщенні, так і на вулиці.
• Ліцензійний дизайн Porsche 911 Carrera S — точна копія деталей оригінального автомобіля.
• 2 варіанти — різні кольори, обирай свій улюблений!
• Інерційний механізм — машинка рухається вперед після відштовхування.
• Металевий корпус і гумове покриття коліс забезпечують довговічність і комфортність руху.
Розвиток: дрібна моторика, уява, координація рухів, інтерес до техніки, а також сприяє розвитку соціальних навичок під час колективних ігор.
Упаковка: коробка.
Розміри:
Розміри упаковки: 18х9х8 см.
Розміри іграшки: 14х5х4 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Автопром |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Легковий автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Сірий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Висота | 40 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 461,46 ₴




