
Тренажер для стрільби ToyCloud "Shooting digital target" 789-7
- В наявності
- Код: 789-7
409,27 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тренажер для стрільби
Функції
- звукові ефекти,
- світлові ефекти,
- підрахунок позначень пострілів,
- комплексне оновлення,
- автоматичне скидання результатів,
— сумісний із декількома типами куль м'які снаряди, водні снаряди.
Працює від батарейок типу АА до комплекту не входять.
Розмір іграшки: 32,5 х 10,5 х 16,5 см.
Розмір упаковки: 12,5х5,5х33 см.
Паковання коробка.
Функції
- звукові ефекти,
- світлові ефекти,
- підрахунок позначень пострілів,
- комплексне оновлення,
- автоматичне скидання результатів,
— сумісний із декількома типами куль м'які снаряди, водні снаряди.
Працює від батарейок типу АА до комплекту не входять.
Розмір іграшки: 32,5 х 10,5 х 16,5 см.
Розмір упаковки: 12,5х5,5х33 см.
Паковання коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мішень |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | М'які кулі, Гидропули |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Комплектація мішенню | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 325 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Висота | 165 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 330 мм |
| Висота упаковки | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 789-7 |
| Тип пакування | Коробка |
| Підлога | Для хлопчиків |
| Ширина паковання | 55.0 |
- Ціна: 409,27 ₴





