
Автобус на пульті ToyCloud "City Bus" 666-699NA
- В наявності
- Код: 666-699NA
1 182,48 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автобус на радіокеруванні 666-699 NA — це модель міського транспорту серії "City Bus
Модель представлена двома видами:
- чорно-жовтий;
— чорно-синій.
Автобус прикрашений вилитими декоративними елінтами у формі дверей, прозорих скел і ручок, а доповнює гармонійний зовнішній вигляд напис англійською мовою — "Tour Bus.
Керування міським транспортом здійснюється від пульта на ру:
- впередназад;
- вправолево.
Під час руху передні фари світяться білим кольором.
Габарити автобуса — 38х9х12.5 см.
Комплектація набору 666-699 NA:
- автобус;
- пульт ру;
- акумуляторна батарея 3.7V;
- USB-зарядка.
Ефекти автобуса працюють від акумуляторної батареї — входить до комплекту.
Пульт працює від 2 батарейок АА — не входять до комплекту.
В асортименті 2 різновиди.
Розмір упаковки: 52 х 15,2 х 16,2 см.
Паковання: коробка.
Модель представлена двома видами:
- чорно-жовтий;
— чорно-синій.
Автобус прикрашений вилитими декоративними елінтами у формі дверей, прозорих скел і ручок, а доповнює гармонійний зовнішній вигляд напис англійською мовою — "Tour Bus.
Керування міським транспортом здійснюється від пульта на ру:
- впередназад;
- вправолево.
Під час руху передні фари світяться білим кольором.
Габарити автобуса — 38х9х12.5 см.
Комплектація набору 666-699 NA:
- автобус;
- пульт ру;
- акумуляторна батарея 3.7V;
- USB-зарядка.
Ефекти автобуса працюють від акумуляторної батареї — входить до комплекту.
Пульт працює від 2 батарейок АА — не входять до комплекту.
В асортименті 2 різновиди.
Розмір упаковки: 52 х 15,2 х 16,2 см.
Паковання: коробка.
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 125 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Гарантійний термін | 14 міс |
| Характеристики акумулятора | |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 666-699NA |
| Тип пакування | Коробка |
| Підлога | Для хлопчиків, для дівчат |
- Ціна: 1 182,48 ₴









