
Лялька LS Toys "Червона дівчина" говорить (60 см) H20931C-2
- В наявності
- Код: H20931C-2
392,25 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'якотіла велика лялька (60 см), що вміє співати та розмовляти.
Характеристики:
- Висота ляльки — 60 см
- Голова, руки та ноги зроблені з пластику.
- М'ягчила.
- Має довге волосся і яскраве вбрання.
Опис функціоналу:
- Озвучено російською мовою.
- Поет песенку.
- Вважає.
- Говорить фразами.
Живлення:
- Батарейки 3 шт. типу LR44 входять до комплекту.
Розмір коробки: 63 х 10,5 х 24,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 60 см |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Тип батарейки | AG13(LR44) |
| Комплектація аксесуарами | Ні |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 245 мм |
| Ширина упакування | 105 мм |
| Висота упаковки | 630 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | H20931C-2 |
| Тип пакування | Коробка |
| Підлога | Для дівчаток |
- Ціна: 392,25 ₴


