-16%

Дракон із ліхтариком ToyCloud звук, світло 9993
- В наявності
- Код: 9993
1 473,26 ₴
1 234,68 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Дракон функціональний, паковання — картонна коробка з блістером.
Іграшка вміє ходити та ворушить пащу, обладнана світловими та звуковими ефектами.
До комплекту входить ліхтарик.
Живлення іграшки: 3 батарейки типу АА.
Живлення ліхтарика: 2 батарейки типу АА.
Матеріал: пластиковий.
Розмір іграшки: 33 х 18 х 32 см.
Розмір упаковки: 37 х 20 х 34 см.
Паковання коробка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Динозавр |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Висота | 320 мм |
| Вага | 1080 г |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Казки, кіно, мультфільми |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 370 мм |
| Ширина упакування | 200 мм |
| Висота упаковки | 340 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9993 |
| Тип пакування | Коробка |
| Підлога | Для хлопчиків, для дівчат |
- Ціна: 1 234,68 ₴





