
Лялька Baonier Спортсменки-гімнастки (29 см) JJ8578
- В наявності
- Код: JJ8578
346,57 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Ігровий набір із лялькою — це прекрасний подарунок для маленької дівчинки. З лялькою малятко зможе вигадати безліч ігрових сюжетів. Така іграшка допоможе розвинути в дитині фантазію, дрібну моторику та творчий потенціал.
У комплекті:
— лялька
— маленька лялька
— гімнастичний снаряд
— валіза
– кубок
Розмір ляльки: 29 см.
Розмір упаковки: 40,5 х 7,5 х 32,5 см.
Паковання: коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 29 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Кількість в комплекті | 2 шт. |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 405 мм |
| Ширина упакування | 75 мм |
| Висота упаковки | 325 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | JJ8578 |
| Тип пакування | Коробка |
| Підлога | Для дівчаток |
| Ширина паковання | 75.0 |
- Ціна: 346,57 ₴



