
Музична іграшка ToyCloud Слоненя пожежник R03A
- В наявності
- Код: R03A
456 ₴
+380 (63) 627-18-68
Мирославаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Музична тварина Слоник пожежник. Іграшка приверне увагу малюка. Іграшка розвиває тактильні, слухові та зорові відчуття. Виготовлений із безпечного пластику.
Функції
- рух,
— музика.
Працює від батарейок.
Матеріал: пластиковий.
Розмір упаковки: 13 х 12 х 21 см.
Паковання коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Музична іграшка |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 130 мм |
| Ширина упакування | 120 мм |
| Висота упаковки | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | R03A |
| Тип пакування | Коробка |
| Підлога | Для хлопчиків, для дівчат |
- Ціна: 456 ₴


