
Лялька Star Toys Принцеса Фрозен 54 см HX2022A3
- В наявності
- Код: HX2022A3
571,52 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка лялька Холодне серце — чудовий подарунок маленькій шанувальниці мультфільму. Лялька допоможе дівчинці розвинути свою фантазію та словниковий запас, тому що лялечку цікаво переодягати та придумувати їй всілякі пригоди. Так само лялька — це ключ до спілкування, адже завжди цікавіше грати разом із подружкою або мамою.
Асортимент
Розмір іграшки: 54 см.
Розмір упаковки: 15 х 8 х 60 см
Паковання: Коробка
Асортимент
Розмір іграшки: 54 см.
Розмір упаковки: 15 х 8 х 60 см
Паковання: Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 54 см |
| Комплектація аксесуарами | Ні |
| Персонажі | Frozen |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 150 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HX2022A3 |
| Тип пакування | Коробка |
| Підлога | Для дівчаток |
- Ціна: 571,52 ₴


