
Туалетний столик Star Toys Гламур світло, звук 71022-39
- В наявності
- Код: 71022-39
605,71 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Такий ігровий набір сподобається маленьким модницям, прикрасить кімнату малятка та подарує безліч незабутніх вражень! Невеликий столик на ніжках доповнений різьбленим дзеркалом із кольоровими камінчиками, світлом і звуком. В комірки можна скласти аксесуари. З таким комплектом і вашою допомогою маленька принцеса зробить собі прекрасну зачіску та макіяж і буде чарівною на будь-якому святі!
Світлові та звукові ефекти комплекту працюють від 3 батарейок АА.
У комплекті:
- трюмо,
- сумочка,
- дзеркальце,
- гребінець,
- бігуді,
- гумки,
- аксесуари.
Розмір іграшки: 25 х 10 х 30,5 см.
Розмір упаковки: 52 х 6,5 х 25 см.
Паковання: коробка.
Світлові та звукові ефекти комплекту працюють від 3 батарейок АА.
У комплекті:
- трюмо,
- сумочка,
- дзеркальце,
- гребінець,
- бігуді,
- гумки,
- аксесуари.
Розмір іграшки: 25 х 10 х 30,5 см.
Розмір упаковки: 52 х 6,5 х 25 см.
Паковання: коробка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Star Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дитячий туалетний столик |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Висота | 305 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 71022-39 |
| Тип пакування | Коробка |
- Ціна: 605,71 ₴








