
Фігурка Star Toys Вогняний дракон 15 см AT883
- В наявності
- Код: AT883
285,70 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Такий гумовий дракон вразить дитину своїм незвичайним виглядом, колірною гамою. З таким драконом малюк вирушить у захопливу подорож у містичний світ.
Такі фігурки драконів стануть героями й об'єктами дитячих сюжетно-рольових ігор.
Фігурки використовувати як наочний матеріал для розвитку зорової пам'яті, асоціативного мислення та мовлення дитини.
У фігурки рухомі руки та ноги.
Розмір іграшки: 9х15х25 см.
Паковання: пакет.
Такі фігурки драконів стануть героями й об'єктами дитячих сюжетно-рольових ігор.
Фігурки використовувати як наочний матеріал для розвитку зорової пам'яті, асоціативного мислення та мовлення дитини.
У фігурки рухомі руки та ноги.
Розмір іграшки: 9х15х25 см.
Паковання: пакет.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 150 мм |
| Тип | Динозавр |
| Вікова група | Від 2 років |
| Ширина | 90 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 250 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Змішаний |
| Артикул | AT883 |
| Тип пакування | Кулок / Сітка |
| Підлога | Для хлопчиків, для дівчат |
- Ціна: 285,70 ₴
