
Фігурка Star Toys Крижаний дракон 19 см AT882
- В наявності
- Код: AT882
299,87 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігрова фігурка Містичний Крижаний дракон із гарними крилами.
Характеристики:
- Висота фігурки — 19 см,
- Матеріал — гума.
- Колірна гама — блакитний хвіст і голова, зелений ком і сріблясті крила.
Особливості:
- У дракона рухомі ноги та крила.
Розмір паковання (пакет): 21 х 19 х 19 см.
Для дітей від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Динозавр |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Гума |
| Колір | Салатний |
| Ширина | 190 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Висота | 190 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Ширина упакування | 190 мм |
| Висота упаковки | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AT882 |
| Тип пакування | Кулок / Сітка |
| Підлога | Для хлопчиків, для дівчат |
- Ціна: 299,87 ₴

