
Трансформер Star Toys "Dinosaurs" рожевий 323-3
- В наявності
- Код: 323-3
339,32 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машина-трансформер трансформується з роботи в транспорт. Такі ігри сприяють розвитку уяви та вмінню виконувати різні ролі, а трансформація допоможе поліпшити моторику та логічне мислення.
Паковання: Коробка
Колір: Різнобарвний
Габарити в упаковці: 10 х 8 х 14 см
Країна-виробник: Китай
Матеріал: Пластик
Комплектація: Трансформер
Паковання: Коробка
Колір: Різнобарвний
Габарити в упаковці: 10 х 8 х 14 см
Країна-виробник: Китай
Матеріал: Пластик
Комплектація: Трансформер
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 140 мм |
| Персонажі | Роботи трансформери |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 100 мм |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 2 років |
| Ширина | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Ширина упакування | 76 мм |
| Довжина упаковки | 136 мм |
| Висота упаковки | 223 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 323-3 |
| Тип пакування | Коробка |
| Підлога | Для хлопчиків |
- Ціна: 339,32 ₴

