
Самокат міський Extreme Червоний Flex PU 200 мм SK206
- В наявності
- Код: SK206
3 171,09 ₴
Складаний самокат — це модель, яка добре підходить для дітей і підлітків.
Самокат із великими колесами діаметром 200 мм. Що робить самокат над маневровим, що має гарний накат.
Є передній амортизатор, він згладить катання нерівними поверхнями.
Характеристика:
- Самокат двоколісний
- Кермо T-подібне, надійно кріпиться до рами самоката, регулюється за висотою від 66 до 81 см
- Ручки виготовлені з якісної гуми з рельєфним візерунком, що запобігає ковзанню рук
- Діаметр коліс — 200 мм
- Посилене Ножне гальмо
- Міцна та надійна фіксація керма: не розбовтується й добре тримає з'єднання
- Якісна складана конструкція: скласти самокат швидко та зручно
- PU-колеса: вирізняються безшумністю й довгим терміном експлуатації
- Високоточні підшипники ABEC-7
- Передній амортизатор
- Довжина платформи — 54 см.
- Ширина платформи — 12 см.
- Максимальне навантаження: 90 кг.
- Вік: 8 - 16 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Extreme |
| Максимальне навантаження | 90 кг |
| Кількість коліс | 2 |
| Колір | Рожевий |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Амортизатор, Ножні гальма, Підніжка, Регулювання керма по висоті |
| Стан | Новий |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Вікова група | Без обмежень |
| Тип | Міський |
| Конструкція | Складана |
| Малюнки і написи | З написами |
| Висота рульової стійки | 81 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Змішаний |
| Артикул | SK206 |
| Тип пакування | Коробка |
| Підлога | Для дівчаток |
| Країна | Китай |
| Особливості коліс | Великі колеса |
| Обмеження ваги | 90 кг |
| Особливість конструкції самоката | Амортизація, Подніжка, Складна |
- Ціна: 3 171,09 ₴






