
Самокат трюковий із пегами Extreme Motion Pulse 2-колісний HIC система колеса 120 мм
- В наявності
- Код: TR21008
3 713,99 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Extreme Motion PULSE — надійний засіб пересування для активних дітей і підлітків. Конструкція орієнтована на виконання трюків, стрибків і ковзання, а матеріали гарантують високу міцність і стійкість.
Переваги самоката з пегами Extreme Motion PULSE
- Висока міцність і надійність завдяки преміальним матеріалам.
- Чудова маневровість і контроль для виконання трюків.
- Максимальне навантаження до 100 кг — підходить підліткам і дорослим райдерам.
Характеристики самоката для трюків Extreme Motion PULSE
- Кермо: Сталевий Y-подібна форми. Висота: 550 мм (від деки 770 мм), ширина: 500 мм. Грипси — зносостійка гума, довжина 120 мм, з бардаками. Хомут — алюмінієвий, 3- болтовий
- Дека: Алюмінієва 6061-T6, 530х120мм. Футспейс — 370 мм
- Компресія: Тип – HIC
- Вилка: Матеріал — авіаційний алюміній
- Кермова: Інтегрована, на промислових підшипниках
- Колеса діаметром 120 мм, завширшки 24 мм зроблені з поліуретану PU 82A. Диски алюмінієві, цілісні. Подшипники – ABEC-9 Chrome
- Надійне гальмо — Flex Brake зі сталі для безпечного катання
- Зріст: від 7 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Extreme Motion |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Без обмежень |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 95 см |
| Особливості | Ножні гальма |
| Вага | 4 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | Візерунок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Змішаний |
| Артикул | TR21008 |
| Тип пакування | Коробка |
| Підлога | Для хлопчиків, для дівчат |
- Ціна: 3 713,99 ₴






