
Самокат Corso Синій, колеса переднє 16"/заднє 12" МХ 30609
- В наявності
- Код: МХ 30609
3 264,06 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двоколісний самокат Corso призначений для дітей від 3 років. Рама самоката виготовлена з металу. V-подібне кермо надійно кріпиться до рами самоката, регулюється за висотою від 89 см до 104 см. Особливістю цієї моделі стали надувні гумові колеса. Завдяки таким колесам прохідність самоката збільшується. На ньому можна їздити не тільки асфальтом і рівною дорогою, але й ґрунтовою дорогою й тротуарною плиткою.
Характеристики самоката:
• Великі надувні гумові колеса — переднє 16 дюймів, заднє 12 дюймів;
• Висота керма регулюється до 104 см;
• Ширина керма (від ручки до ручки) — 56 см.
• Розміри деки — 40х12 см; Корисна довжина деки — 30 см.
• Висота дека від підлоги — 14 см;
• Матеріал рами — метал;
• Ручне гальмо;
• Складана пластикова підніжка — 10 см;
Максимальне навантаження: 70 кг.
Для дітей від 3 років зі зростом не менш ніж 100 см.
Характеристики самоката:
• Великі надувні гумові колеса — переднє 16 дюймів, заднє 12 дюймів;
• Висота керма регулюється до 104 см;
• Ширина керма (від ручки до ручки) — 56 см.
• Розміри деки — 40х12 см; Корисна довжина деки — 30 см.
• Висота дека від підлоги — 14 см;
• Матеріал рами — метал;
• Ручне гальмо;
• Складана пластикова підніжка — 10 см;
Максимальне навантаження: 70 кг.
Для дітей від 3 років зі зростом не менш ніж 100 см.
| Основні | |
|---|---|
| Малюнки і написи | З написами |
| Діаметр колеса | 406 мм |
| Виробник | Corso |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Кількість коліс | 2 |
| Колір | Синій |
| Особливості | Ручне гальмо, Підніжка, Регулювання керма по висоті |
| Вікова група | Дитяча |
| Матеріал рами | Сталь |
| Тип | Позашляховий |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Конструкція | Цілісна |
| Висота рульової стійки | 104 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота упаковки (див) | 52 |
| Артикул | 86803 |
| Тип пакування | Коробка |
| Ширина упаковки (див) | 15,5 |
| Підлога | Для хлопчиків, для дівчат |
- Ціна: 3 264,06 ₴






