
Пеніборд Best Board Фіолетове PU світло 0660
- В наявності
- Код: 0660
766,82 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленький лонгборд, або, як його ще називають, пінні борд, стане чудовим подарунком для дитини або підлітка. Для того, щоб кататися на такому скейті, не потрібно особливих навичок, якщо ви звичайно не збираєтеся виконувати складні трюки та стрибки.
Скейт належить до круїзних лонгбордів, призначених для переміщення міськими рівними дорогами та відповідним для фрирайду, тобто «вільного катання». Оригінальне оздоблення деки представлене як антиковзне покриття, що за формою схожий на риб'ю луска.
Якісний пенніборд має класну маневровість, їздить плавно й безшумно. Завдяки цим якостям круїзні лонгборди здобули визнання серед професійних райдерів і новачків у всьому світі.
Особливо ефектний вигляд має катання у вечірню пору, коли починає темніти, позаяк прозорі поліуретанові колеса скейта яскраво світяться в темряві.
Технічні характеристики
Розміри:
Довжина деки — 55 см;
Діаметр коліс — 6 см.
Ширина коліс — 4,5 см.
Матеріали:
Дека — формований пластик + антиковзна поверхня;
Колеса — PU (поліуретан) з підшипниками ABEC – 7;
Підвіска — алюміній;
Вантажність — 70 кг.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.| Основні | |
|---|---|
| Тип | Пенні борд |
| Стан | Новий |
| Матеріал деки | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Колір | Фіолетовий |
| Діаметр коліс | 60 мм |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Товщина коліс | 45 мм |
| Підшипник | ABEC-7 |
| Вікова група | Дитяча |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 55 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 74189 |
| Тип пакування | Коробка |
| Підлога | Для хлопчиків, для дівчат |
- Ціна: 766,82 ₴
