
Басейн каркасний Intex 450x220x84 см 28273 NP
- В наявності
- Код: 28273 NP
7 740,40 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якщо ви є щасливим володарем удома, то літні канікули просто неможливо провести без водних ігор і розваг! Басейн на каркасі від Intex 28273 — це ідеальний варіант для відпочинку всієї родини.
Каркасний басейн має прямокутну форму, виготовлений із тришарового ПВХ, середній шар становить скловолоконна сітка. Зсередини каркасний басейн виготовлений як імітація мозаїки.
Виріб має такі характеристики:
• довжина — 450 см
• ширина — 220 см
• висота — 84 см
• стійки +15 см із кожного боку
• об'єм, л — 7127
• вага — 39,2 кг.
• товщина стінок — 0,42 мм
• товщина дна — 0,32 мм
Усі основні деталі виготовлені з високоякісного пластику та металу, оцинковані сталеві труби з порошковим покриттям — корозійностійкі. Система складання легка та зручна, що ґрунтується за принципом фіксації на штифтах. У системі є вбудований зливний клапан і адаптер.
Встановлення виробу займе до 30 хвилин, виключаючи земляні роботи та заповнення.
Щоб виріб слугував вам якнайдовше, необхідно виконувати основні вимоги щодо встановлення й експлуатації басейну.
Купання в басейні можливе для дітей віком від шести років.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 7127 л |
| Довжина | 450 см |
| Ширина | 220 см |
| Висота | 84 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота упаковки (див) | 30 |
| Артикул | 85314 |
| Тип пакування | Коробка |
| Ширина упаковки (див) | 37 |
| Підлога | Для хлопчиків, для дівчат |
- Ціна: 7 740,40 ₴









