
Скейт-лонгборд Best board колеса d7 см C 32023
- В наявності
- Код: 32023
1 513,81 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний лонгборд С 32023 призначений для легкого та швидкого катання. Маневровий і чутливий до ваших рухів, цей лонгборд прекрасно підійде для розслабленого катання містом, стрімких спусків, перших слайдів сидячи та стоячи, кростепінгу та трюків середньої складності. Занижена посадка над асфальтом (конструкція dropthru) полегшує виконання слайдів, допомагає відштовхуватися ногою, додає стабільності на швидкості.
Особливості лонгборду:
Колеса: поліуретанові d=7 см.
Ширина деки: 22 см.
Довжина деки: 97 см.
Висота деки від підлоги: 10 см.
Склад деки: канадський клен.
Подшипники: АВЕС-11.
Максимальне навантаження: 100кг.
Матеріал підвіски: алюміній.
Дека: рівна, без загинів.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр коліс | 70 мм |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Підшипник | ABEC 11 |
| Вікова група | Без обмежень |
| Тип | Лонгборд |
| Матеріал деки | Дерево |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 22 см |
| Довжина | 97 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота упаковки (див) | 10 |
| Артикул | 75085 |
| Тип пакування | Кулок / Сітка |
| Ширина упаковки (див) | 22 |
| Підлога | Для хлопчиків, для дівчат |
- Ціна: 1 513,81 ₴
