
Пеніборд Best Board Бірюзовий 55 см, PU d6 колеса 3131
- В наявності
- Код: 99979
645,79 ₴
Маленький лонгборд, або, як його ще називають, пінні борд, стане чудовим подарунком для дитини або підлітка. Для того, щоб кататися на такому скейті, не потрібно особливих навичок, якщо ви звичайно не збираєтеся виконувати складні трюки та стрибки.
Скейт належить до круїзних лонгбордів, призначених для переміщення міськими рівними дорогами та відповідним для фрирайду, тобто «вільного катання». Оригінальне оздоблення деки представлене як антиковзне покриття, що за формою схожий на риб'ю луска.
Якісний пенніборд має класну маневровість, їздить плавно й безшумно. Завдяки цим якостям круїзні лонгборди здобули визнання серед професійних райдерів і новачків у всьому світі.
Особливо ефектний вигляд має катання у вечірню пору, коли починає темніти, позаяк прозорі поліуретанові колеса скейта яскраво світяться в темряві.
Технічні характеристики
Розміри:
Довжина деки — 55 см;
Діаметр коліс — 6 см.
Ширина коліс — 4,5 см.
Матеріали:
Дека — формований пластик + антиковзна поверхня;
Колеса — PU (поліуретан) з підшипниками ABEC – 7;
Підвіска — алюміній;
Вантажність — 70 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр коліс | 60 мм |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Товщина коліс | 45 мм |
| Підшипник | ABEC-7 |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Пенні борд |
| Матеріал деки | Пластик |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Колір | Бірюзовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 15 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 99979 |
| Тип пакування | Коробка |
| Підлога | Для хлопчиків, для дівчат |
| Довжина упаковки (див) | 5 |
- Ціна: 645,79 ₴
