
Надувний басейн Intex Сімейний (769 л) 56483 NP
- В наявності
- Код: 56483 NP
1 343,42 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний басейн 56483 NP призначений для самостійної гри дітей від 6 років.
Борт басейну зроблений із 2 незалежних повітряних камер прозорих зовні та зелених усередині.
Зливний клапан міститься на дні басейну для швидкого зливання води, його досить просто відкрити.
Виготовлений басейн із міцного вінілу високої якості завтовшки 0.32 мм. Дно басейну не надувне.
У разі заповнення на 80% місткість басейну становить 769 л.
Борт басейну зроблений із 2 незалежних повітряних камер прозорих зовні та зелених усередині.
Зливний клапан міститься на дні басейну для швидкого зливання води, його досить просто відкрити.
Виготовлений басейн із міцного вінілу високої якості завтовшки 0.32 мм. Дно басейну не надувне.
У разі заповнення на 80% місткість басейну становить 769 л.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Зелений |
| Об`єм | 769 л |
| Довжина | 262 см |
| Ширина | 175 см |
| Висота | 56 см |
| Вага | 5.3 кг |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Ненадувне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота упаковки (див) | 11 |
| Артикул | 14610 |
| Тип пакування | Коробка |
| Ширина упаковки (див) | 41 |
| Підлога | Для хлопчиків, для дівчат |
- Ціна: 1 343,42 ₴





