
Басейн Intex Літальна тарілка 188x46 см 58431 NP
- В наявності
- Код: 1458431 NP
777,21 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фантастичний дизайн і незвичайний орнамент стінок басейну з ефектом «синій металік» перетворює виріб із ПВХ на об'єкт позаземної цивілізації. Басейн Інтекс 58431 виготовлений у формі 3 повітряних камер із зливним клапаном у днищі. Об'єм: 808 л (за 80% наповнення). Басейн надувний для діток від 3 до 8 років.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 880 л |
| Ширина | 188 см |
| Висота | 46 см |
| Вага | 3 кг |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Надувне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Полівініл |
| Довжина | 188 |
| Висота упаковки (див) | 36 |
| Довжина упаковки (див) | 31 |
| Артикул | 1458431 NP |
| Тип пакування | Коробка |
| Вікова група | 3, 6, 4, 5 |
| Ширина упаковки (див) | 9 |
| Підлога | Для хлопчиків, для дівчат |
| Країна | Китай |
| Тип басейну | Надувний |
- Ціна: 777,21 ₴








