-17%

Надувний ігровий центр Intex Веселка, з гіркою 57453 NP
- В наявності
- Код: 57453 NP
2 837 ₴
2 355 ₴
+380 (63) 627-18-68
Мирославаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Раді представити до вашої уваги суперкласний дитячий надувний центр 57453 NP «Райдуга» від всесвітньо відомої торгової марки Intex!
Ігровий центр «Райдуга» — це справжнісінький аквапарк у вашому дворі.
Надувний ігровий центр 57453 NP "Intex" "Райдуга" з гіркою та фонтаном — ідеальний варіант для спекотних літніх днів. Якщо ви маєте заміський будинок, ця надувна іграшка стане порятунком від літньої спеки та веселою забавою для ваших малюків.
Ігровий центр являє собою 2 басейни з гіркою, надувними кільцями та фонтаном. Ємність для води під аркою — менша, ніж той, у який спускається гірка.
Об'єм води, яка вміщається, становить 428 літрів, цього вдосталь для швидкого нагрівання та веселої гри дітей від 3 років.
Надувайте ігровий центр потрібно за допомогою насоса. Після того як діти пограють, воду з басейну легко можна спустити завдяки наявності зливного клапана.
Іграшка виготовлена з високоякісного вінілу завтовшки 0,3 мм, тому ризик дрібних пошкоджень і проколів істотно знижується, порівнюючи з тоншими виробами.
Надувний ігровий центр "INTEX" — ідеальний варіант для літнього відпочинку з дітьми!
Ігровий центр «Райдуга» — це справжнісінький аквапарк у вашому дворі.
Надувний ігровий центр 57453 NP "Intex" "Райдуга" з гіркою та фонтаном — ідеальний варіант для спекотних літніх днів. Якщо ви маєте заміський будинок, ця надувна іграшка стане порятунком від літньої спеки та веселою забавою для ваших малюків.
Ігровий центр являє собою 2 басейни з гіркою, надувними кільцями та фонтаном. Ємність для води під аркою — менша, ніж той, у який спускається гірка.
Об'єм води, яка вміщається, становить 428 літрів, цього вдосталь для швидкого нагрівання та веселої гри дітей від 3 років.
Надувайте ігровий центр потрібно за допомогою насоса. Після того як діти пограють, воду з басейну легко можна спустити завдяки наявності зливного клапана.
Іграшка виготовлена з високоякісного вінілу завтовшки 0,3 мм, тому ризик дрібних пошкоджень і проколів істотно знижується, порівнюючи з тоншими виробами.
Надувний ігровий центр "INTEX" — ідеальний варіант для літнього відпочинку з дітьми!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Максимальна вага | 81 кг |
| Матеріал | Вініл |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 2970 мм |
| Ширина | 1930 мм |
| Висота | 1350 мм |
| Вага | 7.5 кг |
| Стан | Новий |
| Вид | Ігровий центр |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 405 мм |
| Ширина упакування | 480 мм |
| Висота упаковки | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота упаковки (див) | 15 |
| Артикул | 15277 |
| Тип пакування | Коробка |
| Ширина упаковки (див) | 48 |
| Підлога | Для хлопчиків, для дівчат |
- Ціна: 2 355 ₴









