
Intex басейн для малюків 45 л Тропічний острів 102x86 см із надувним дном і навісом
- В наявності
- Код: 58417 NP
1 047,28 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Надувний басейн Intex "Тропічний острів" стане чудовим вибором для літніх ігор вашого малюка. Він забезпечує безпечне та захопливе проведення часу на свіжому повітрі, надаючи вдосталь місця для ігор і веселощів.
Особливості надувного басейну Intex:
- Надувний дах від сонця, який захищає від сонячних променів
- М'яке надувне дно для комфорту
- Басейн ідеально підходить для дітей від 1 до 3 років, гарантуючи комфорт і безпеку в процесі гри.
- Знімні надувні іграшки
- Розвиває моторику та координацію
Характеристики дитячого надувного басейну Intex:
- Матеріал — вініл 0.25 мм
- Місткість — 45 л
- Борти заввишки 13 см для додаткової безпеки
- Розмір басейну 102х102х86 см.
- Розмір коробки 27х9х24 см
Комплектація надувного басейну для малюків:
- Надувний басейн
- 3 знімні надувні іграшки.
- Ремкомплект.
- Інструкція
Надувний басейн для малюків Intex "Тропічний острів" подарує вашій дитині безліч яскравих вражень і стане улюбленим місцем для літніх пригод!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 45 л |
| Діаметр | 102 см |
| Довжина | 102 см |
| Ширина | 102 см |
| Висота | 86 см |
| Вага | 1.2 кг |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Надувне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 126834 |
| Ціна | 549.72 |
| Валюта | UAH |
| Одиниця_вимірювання | шт. |
- Ціна: 1 047,28 ₴









