
Басейн наливний Intex Океанський риф (244х46 см) 58472 NP
- В наявності
- Код: 58472 NP
1 052 ₴
+380 (63) 627-18-68
Мирославаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Басейн 58472 NP «Океанський риф» від відомої компанії Intex виготовлений із міцного, але водночас дуже легкого матеріалу полівінілхлориду. Дно басейну виготовлене з високоякісного вінілу.
Щоб басейн прийняв свою звичну круглу форму, його просто потрібно заповнити водою з садового шланга.
Квіткові борти виробу прикрашені реалістичними зображеннями флори та фауни океанського рифу.
Об'єм басейну, наповненого на 80%, становить аж 2089 літрів. Цього цілком досить, щоб влаштувати справжній заплив і освіжитися в спекотний літній день.
Діаметр басейну становить 344 см, а висота — 46 см, що робить його ідеальним місцем для водних процедур у сонячний теплий день.
Якщо ви маєте приватну оселю — тоді кращої забави на теплу пору року просто не знайти!
Щоб басейн прийняв свою звичну круглу форму, його просто потрібно заповнити водою з садового шланга.
Квіткові борти виробу прикрашені реалістичними зображеннями флори та фауни океанського рифу.
Об'єм басейну, наповненого на 80%, становить аж 2089 літрів. Цього цілком досить, щоб влаштувати справжній заплив і освіжитися в спекотний літній день.
Діаметр басейну становить 344 см, а висота — 46 см, що робить його ідеальним місцем для водних процедур у сонячний теплий день.
Якщо ви маєте приватну оселю — тоді кращої забави на теплу пору року просто не знайти!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 2089 л |
| Діаметр | 244 см |
| Висота | 46 см |
| Вага | 4.3 кг |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Ненадувне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 56295 |
| Паковання | Коробка |
| Ціна | 939.60 |
| Ширина паковання | 18.00 |
| Валюта | UAH |
| Одиниця_вимірювання | шт. |
- Ціна: 1 052 ₴







