
Басейн каркасний Intex синій, круглий (305х76 см) 28200 NP
- В наявності
- Код: 28200 NP
3 976,28 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каркасний басейн Intex 28200 NP із серії Metal Frame — це міцний, легкий у встановленні оригінальний басейн круглої форми для прекрасного та комфортного відпочинку всієї родини.
Завдяки каркасній системі басейн легко та швидко встановлюється. Ви зможете це зробити всього 6 кроків за пів години, дотримуючись правил встановлення та підготовки поверхні.
Лайнер цього басейну виготовлений із ПВХ і складається з 3 шарів. Між двома його шарами встановлена скловолоконна сітка, яка гарантує збереження форми басейну та води в ньому в разі його пошкодження.
Внутрішня сторона лайнера оформлена в оригінальному дизайні у формі мозаїчної плитки, яка під час купання створюватиме відчуття справжнього стаціонарного басейну.
Конструкцію басейну Intex 28200 утворюють сталеві гальванізовані труби, стійкі до іржі.
Чаша басейну на хомутах. Це дасть змогу за потреби під'єднати до неї фільтрацію за допомогою заглушок, якими комплектується басейн.
Басейн обладнаний зливним клапаном, сумісним із кріпленням шланга, що допоможе спустити з нього воду.
У разі заповнення басейну на 80% його ємність становить 4485 літрів. Глибина води водночас 68 см.
Завдяки каркасній системі басейн легко та швидко встановлюється. Ви зможете це зробити всього 6 кроків за пів години, дотримуючись правил встановлення та підготовки поверхні.
Лайнер цього басейну виготовлений із ПВХ і складається з 3 шарів. Між двома його шарами встановлена скловолоконна сітка, яка гарантує збереження форми басейну та води в ньому в разі його пошкодження.
Внутрішня сторона лайнера оформлена в оригінальному дизайні у формі мозаїчної плитки, яка під час купання створюватиме відчуття справжнього стаціонарного басейну.
Конструкцію басейну Intex 28200 утворюють сталеві гальванізовані труби, стійкі до іржі.
Чаша басейну на хомутах. Це дасть змогу за потреби під'єднати до неї фільтрацію за допомогою заглушок, якими комплектується басейн.
Басейн обладнаний зливним клапаном, сумісним із кріпленням шланга, що допоможе спустити з нього воду.
У разі заповнення басейну на 80% його ємність становить 4485 літрів. Глибина води водночас 68 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 4485 л |
| Діаметр | 305 см |
| Висота | 76 см |
| Вага | 17 кг |
| Стан | Новий |
| Глибина | 64 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 42516 |
| Паковання | Коробка |
| Ціна | 3708.00 |
| Ширина паковання | 27.00 |
| Валюта | UAH |
| Одиниця_вимірювання | шт. |
- Ціна: 3 976,28 ₴






