
Надувний матрац Intex Райдужна раковина 58791 EU
- В наявності
- Код: 58791 EU
970,59 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна раковина, яка стане крутим застосунком для відпочинку на морі або біля басейну.
Вікова група: 8+
Серія Fashion — стильні новинки від виробника. Ідеально підійде для вечірки, веселого літнього відпочинку.
Тема: морський затишок;
Матеріал: високоякісний вініл;
Максимальне навантаження: 100 кг;
Кількість камер: 2;
Розмір (товар): 157х127х25 см;
Кількість місць: 1.
Вікова група: 8+
Серія Fashion — стильні новинки від виробника. Ідеально підійде для вечірки, веселого літнього відпочинку.
Тема: морський затишок;
Матеріал: високоякісний вініл;
Максимальне навантаження: 100 кг;
Кількість камер: 2;
Розмір (товар): 157х127х25 см;
Кількість місць: 1.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість повітряних камер | 2 |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1570 мм |
| Ширина | 1270 мм |
| Висота | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 114805 |
| Паковання | Коробка |
| Ціна | 661.32 |
| Ширина паковання | 26.50 |
| Валюта | UAH |
| Одиниця_вимірювання | шт. |
- Ціна: 970,59 ₴


