
Надувний матрац Intex двомісний (183х203х25 см) 64755
- В наявності
- Код: 64755
1 165,84 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний велюровий матрац Intex 64755 двомісний Розмір у надутому стані 183 x 203 x 25 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Синій |
| Комплектація насосом | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1830 мм |
| Висота | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 64755 |
- Ціна: 1 165,84 ₴
