
Лялька ToyCloud "Makeover" змінює макіяж 3666-7/8/9/10/12
- В наявності
- Код: 3666-7/8/9/10/12
473,56 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір з лялькою 3666-7/8/9/10/12 Fail Fix серії "Take over the Makeover" — дасть змогу кожній дівчинці стати справжнім стилістом. Допоможіть лялечці знову стати модницею, справивши всі помилки в її образі. Дотримуйтесь простих кроків: зробіть фото «ДО», приберіть зайві аксесуари, закріпіть чарівну маску на обличчі лялечки, а потім зніміть маску, отримавши бездоганний макіяж. Расчешите куколку. Чим довше ви розчісуєте волосся, тим красивіше воно стає. Спостерігайте за прекрасним перевтіленням Вашої лялечки в справжню стильну красуню. Доповніть образ лялечки за допомогою гумок і шпильок, переодягніть її в модний одяг, створюйте унікальні зачіски знову й знову! Не забудьте зробити фото «ПІСЛЕ» і поділитися образом Вашої лялечки з друзями! У ляльки 11 точок артикуляції. Висота ляльки 25 см. До набору входить: - 1 лялька — одяг для ляльки — 1 пара взуття для ляльки — гребінець — маски для обличчя — крейда для волосся — підставка — аксесуари * Характеристики та комплектація товару можуть змінювати виробник без повідомлення 5 різновидів Паковання: коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 26 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість в комплекті | 1 шт. |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 215 мм |
| Ширина упакування | 55 мм |
| Висота упаковки | 325 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3666-7/8/9/10/12 |
- Ціна: 473,56 ₴








