
Інтерактивний телефон Kids Hits "Яскравий зоопарк" KH03/004
- В наявності
- Код: KH03/004
361,07 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розумний телефон "Яскравий зоопарк" від бренда Kids Hits. Цікавий Smart phone — це легкий та ігровий спосіб отримати перші знання. Дитині точно сподобаються запальні мелодії, дикі тварини, загадки та веселі ігри. Яскраві кнопки з підсвіткою зроблять гру ще цікавішою. Вчіться та розважайтеся з яскравим зоопарком Озвучено українською та англійською мовою 2 кольори в асортименті Режими відтворення: - пісня-рахунок до 10, - заряджання українською та англійською - мелодії, пісні, колискові та звуки - 9 ігор-загадок про тварин-називання звірів англійською — українська мелодія хіт — "Ой біля лупи червона каліна" В телефончику є перемикач увімкнення і вимкнення. Він невеликий за розмірами, його легко взяти із собою в подорож. Ергономічна форма ідеально підходить для дитячих рук. Телефончик рекомендований для дітей від 2 років. Він розвиває в дитини когнітивні навички, логічні та музичні здібності. Для роботи використовуються 2 батарейки типу ААА (є в комплекті). Розмір іграшки: 8*14*2 см Розмір коробки: 23*3,5*18,5см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Телефон |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Мови | Український, Англійська |
| Ширина | 2 см |
| Довжина | 8 см |
| Висота | 14 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KH03/004 |
- Ціна: 361,07 ₴







