
Каталка на паличці ToyCloud Слонік з барабаном A0356
- В наявності
- Код: A0356
291,21 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каталка на паличці A0356 — дуже цікава та корисна іграшка для Вашої дитини. Вона розрахована на розвиток координації руху, ця іграшка допомагає малюкам робити перші самостійні кроки без страху та з почуттям впевненості.
Каталка виготовлена у формі доброго слоненяти з барабаном. На голові в нього червона шапочка, у руках барабанні палички, а до животика прикріплений і сам барабан. Стоїть він на задніх ніжках, до яких зафіксовані колеса.
Під час руху слоненя починає топати ніжками та стукати паличками по барабану.Висота палиці в зібраному вигляді від підлоги 50 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Іграшка-каталка на паличці |
| Вид | Слоник |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Довжина | 16 см |
| Ширина | 14 см |
| Висота | 43 см |
| Вага | 0.15 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A0356 |
- Ціна: 291,21 ₴





