
Робот-трансформер Star Toys "X-Warrior" Літак HF6366AB
- В наявності
- Код: HF6366AB
345,84 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості іграшки:
- Проста трансформація дає змогу дітям легко перемикатися між формами, розвиваючи водночас моторику та уяву.
- Рухомі елементи забезпечують реалістичність і різноманітність ігрового процесу.
- Робот обладнаний зброєю для захопливих рольових ігор і битв.
- Іграшка виготовлена з якісного нетоксичного пластику, безпечного для дітей.
Характеристики:
- Матеріал: пластик.
- Розмір робота: 15x17,3 см.
- Розмір літака: 15,2x18,2x5,5 см.
- Паковання: демонстраційна коробка.
- Розмір упаковки: 25x22x7 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Star Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Робот |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 173 мм |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Авіація |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Ширина упакування | 220 мм |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HF6366AB |
- Ціна: 345,84 ₴




