-17%

Конструктор IBlock "Army" Танк із наклейками 301 деталь PL-921-431
- В наявності
- Код: PL-921-431
719,93 ₴
600,39 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор IBlock Танк із серії "Army" з ігровими фігурками.
У наборі:
- 301 деталь для збирання танка,
- 2 фігурки солдатиків,
- наліпки,
- інструкція українською мовою.
Особливості:
- Набір виготовлений із якісного міцного пластику.
- Модель обладнана колесами та має рухомі деталі.
- На танці зображений символ української армії, Озброєних Сил України.
Для дітей від 6 років.
Розмір упаковки: 37,5 х 25,5 х 6см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IBLOCK |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Військова техніка |
| Кількість деталей | 301 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 375 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 255 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PL-921-431 |
- Ціна: 600,39 ₴




