
Паркінг Star Toys Рятувальна станція, транспорт, рація MY103
- В наявності
- Код: MY103
922 ₴
+380 (63) 627-18-68
Мирославаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвивальна, комплексна та просто цікава іграшка MY103 сподобається будь-якому, хто любить автомобілі та різну техніку.
У комплекті:
- 3 машинки;
- вертоліт;
- станція з рацією.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Star Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 195 мм |
| Довжина упаковки | 275 мм |
| Висота упаковки | 195 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MY103 |
- Ціна: 922 ₴







