-17%

Іграшка росте у воді SES Creative Динозавр у яйці 25063S
- В наявності
- Код: 25063S
616,57 ₴
511,75 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка-ДИНО В ЯЙЦЕ дасть змогу виростити власного динозавра зі штучного яйця.
- Варто тільки покласти іграшкове яйце в теплу воду та через 24 години шкаралупа почне руйнуватися, через 48 годин з неї здасться маленький динозавр.
- Щоб динозавр і далі рости, необхідно тримати іграшку у воді до 7 днів, регулярно змінюючи воду. Ваш динозавр збільшиться в розмірі вдесятеро!
- Дитині безсумнівно буде дуже цікаво спостерігати за ростом свого вихованця.
В асортименті представлені 4 види динозаврів.
Іграшка навчить дитину турботи за своїми вихованцями, терпіння й розширить кругозір.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SES Creatіve |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Динозавр |
| Вікова група | Від 5 років |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Аква |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 25063S |
- Ціна: 511,75 ₴









