
Самоскид Orion великий із лопаткою (60 см) 184
- В наявності
- Код: 184
582 ₴
+380 (63) 627-18-68
Мирославаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Велика габаратна машинка — самоскид із лопаткою для гри в піску від українського виробника Orion.
Характеристики:
- Дожина самоскида — 60 см,
- Матеріал — пластик,
- Колір — синьо-червоний.
- Лопатка в наборі.
- Кузов — відкидний.
Для дітей від 3 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Orion |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 230 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Висота | 280 мм |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 184 |
- Ціна: 582 ₴



